Namīpašumu apsaimniekošana

Apsaimniekošana
Jūs droši varat uzticēt mūsu speciālistiem sava īpašuma apsaimniekošanu, jo tad tas būs pieskatīts un sakopts. Jums nebūs jāraizējas par tā uzturēšanu, komunikāciju remontu, uzkopšanu, apsardzi. Viss tiks darīts savlaicīgi, lai nepieļautu avārijas un ekstremālās situācijas.

Visskvalitatīvākais apsaimniekotāja darbs ir nemanāms!

Jūs varat paši izvēlēties nepieciešamo pakalpojumu klāstu un noteikt, ko uzticēt mums, bet ko citai kompānijai. Labprāt sadarbojamies ar dzīvokļu īpašnieku biedrībām un kooperatīviem.
Mēs arī piedāvājam piesaistīt ES fondu līdzekļus ēku siltināšanas un inženiekomunikāciju remonta programmai.
Apsaimniekošanas maksa, atkarībā no izvēlēto pakalpojumu apjoma, var būt sākot no 0,40 €/m² – Izmaksas, kuras iedzīvotājiem jāsedz atsevišķi no apsaimniekošanas maksas (neietilpst apsaimniekošanas maksā):
– Apkure dzīvokļos (maksa tiek aprēķināta pēc skaitītāja rādījumiem)
– Ūdens un kanalizācija dzīvokļos (maksa tiek aprēķināta pēc skaitītāja rādījumiem)
– Karstais ūdens (maksa tiek aprēķināta pēc skaitītāja rādījumiem
– Elektrība dzīvokļos (maksa tiek aprēķināta pēc skaitītāja rādījumiem)
– Ūdens un kanalizācija koplietošanas telpās (maksa tiek aprēķināta pēc skaitītāja rādījumiem un dalīta uz dzīvokļu skaitu)
– Sadzīves atkritumu izvešana (maksa tiek aprēķināta uz deklarēto personu skaitu dzīvoklī)
– Elektrība koplietošanas telpās (maksa tiek aprēķināta pēc skaitītāja rādījumiem un dalīta uz dzīvokļu skaitu)
– Apkure koplietošanas telpās un siltuma cirkulācijas zudumi (maksa tiek aprēķināta pēc skaitītāja rādījumiem un dalīta uz dzīvokļu skaitu)
– Ēkas kopīpašuma daļu apdrošināšana (maksa tiek aprēķināta pēc apdrošināšanas polises noslēgšanas un dalīta uz dzīvokļu skaitu).

 

Pieteikties

Tehniskais dienests 24/7

24/7

Mūsu profesionālo meistaru komanda nodrošinās visu ēkas inženiekkomunikāciju un elementu darbību veicot periodisko apskati nepieļaujot avārijas situāciju rašanos. Bet ja tomēr kaut kas arī atgadīsies, ātri novērsīs sekas un cēļoņus. Mūsu tehniskais dienests darbojas 24 stundas diennaktī, un, vajadzības gadījumā, speciālists ierodas stundas laikā.

 

Pieteikties

Telpu un teritoriju uzkopšana

Telpu un teritoriju uzkopšana
Mūsu uzkopšanas serviss uzkopj ne tikai koplieto-šanas telpas, bet arī piedāvā biroju vai dzīvokļu uzkopšanu. Uzkopšanas izmaksas sākas ar 0,20 Ls/m² ja vienā ēkā pakalpojumam piesakās vairāk par 5 dzīvokļiem vai birojiem.
Mēs domājam «zaļi», tāpēc Jums ir iespēja izvēlēties koplietošanas un dzīvokļa vai biroja uzkopšanu ar EKO uzkopšanas līdzekļiem.

 

Pieteikties

Apzaļumošana

Apzaļumošana

Mēs uzskatām, ka apstādījumi un dekoratīvie augi palīdz izveidot ēkā un ap to mājīgu un patīkami vidi. Tāpēc mūsu apsaimniekošanas dienests kopā ar sadarbības partneriem ir gatavs iestādīt un kopt dekoratīvos apstādījumus – puķes, krūmus, dzīvžogus; veikt teritorijas ainavu dizainu; pavasara/vasaras sezonā piegādāt un uzstādīt balkona/terašu puķes; ziemas sezonā piegādāt Ziemassvētku eglītes un izrotāt tās.
Ja teritorija to ļauj, tad nodrošināsim bērnu laukuma darbību blākus mājai, tā sakopšanu.
Nepieciešamības gadījumā veicam stikla fasāžu mazgāšanu un jumtu attīrīšanu no sniega.

 

Pieteikties

Apsardze un uzraudzība

Apsardze un uzraudzība

Esam izveidojuši profesionālu ēkas uzraugu dienestu, kas ievērojami uzlabo ēkas drošību un informācijas apmaiņu starp iedzīvotājiem vai īrniekiem un apsaimniekotāju. Beidzot varat aizmirst par sargiem, kas nekad neko nezin un ne par ko neatbild!
Mūsu uzraugi veic regulāru teritorijas, pazemes garāžas, koplietošanas un tehnisko telpu un pagrabu apgaitu; seko līdzi sētnieku un apkopēju darba kvalitātei; nekavējoties reaģē uz sīkām un lielākām avārijām; komunicē ar ēkas iemītniekiem un biroju darbiniekiem, pieņemot no tiem iesniegumus un ierosinājumus; atbild uz telefona zvaniem.
Nodrošinām arī pilnu apsardzi, sākot ar fizisko apsardzi līdz tehnisko risinājumu izstrādei un ierīkošanai.

 

Pieteikties